Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Attól lehet betegnek lenni ....

Attól lehet betegnek lenni . mondjuk depressziósnak vagy pánikbetegnek hogy keresem a munkahelyemet meg még mellette párt is magamnak de egyfolytában visszautasítást kapok vagy rossz dolgokat mind két témában ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2023. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit tudok ezek ellen tenni ?
2023. ápr. 13. 12:28
 3/6 A kérdező kommentje:
És az ellen mit tudok tenni h az emberek ilyeszgetnek mentális baszogatással és ezért elijesztenek a társaságtól, társadalomtól és ez miatt nem tudok normálisan elhelyezkedni ? akkor ez önhibámon kívül van és nem én vagyok érte a felelős teljes mértékben , nem ? és ez valami veszélyeztetés és törvény szegés is , nem ?
2023. ápr. 13. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Jézus mondta ezen a világon nyomorúságotok lesz de bízzatok. Aki mindvégig kitart údvözül.
2023. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túljutva a négyes futóbolond hülyeségein a stresszt kellene csökkenteni és a kiváltó okokon dolgozni.
2023. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, a stresszcsökkentésre tudom amegoldást azt már alkalmaztam is de a kívülálló okokon való dolgozás azt hogy érted ?
2023. ápr. 13. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!