Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Későn tudok elaludni,korán...

Későn tudok elaludni,korán megébredek. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam,28 vagyok , tehát a "nem fáradsz el eléggé" - kilőve. Rengeteg stressz ért magánéleti dolgok miatt. A biológiai órám beállt egy borzalmas alvási ritmusra.

Valeriana semmit nem segít, már 2.dobozzal szedem esténként. Citromfűtea sem volt hasznos. Segítsetek kérlek. Mit ajánlotok?



2023. ápr. 28. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo problemam van. Igyekeztem, illetve igyekezgetsz te is hozzaszoktatni magad, kivarni, hogy hozzaszokj hosszabb alvashoz, de nekem nem sikerult. En tegnap probaltam ki eloszor a magne B6-ot. Kettot kell alvas elott bedobni. Nemtom hogy az, vagy a jo szex, de ilyet mar reg aludtam. Egyuzamban, megebredes nelkul.
2023. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt a vàlasz: "Rengeteg stressz ért magánéleti dolgok miatt." Meg kell szüntetni a gyökérokot. Szìvesen
2023. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!