Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Utóbbi időben megmagyarázhatat...

Utóbbi időben megmagyarázhatatlan okból 100-110 közötti systolés, és 57-65 között diastolés értékű vérnyomásom lett, hogyan sózzak jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

belső postaládás szórólapos munkát végzem közel 1 éve, előtte ülő munkát végeztem.

A vérnyomásom nagyon alacsony lett mostanában. Sokszor kóválygok, fáradékony, erőtlen vagyok. Kardiológiai vizsgálaton nem találtak eltérést, és nagyrutin laborom is teljesen jó.


Főleg, hogy jön a hőség már előre félek.

Ha megyek munkában ( egy nap alatt átlagosan 7-10km közötti területen kell bejárni a panel, tégla építésű házak lépcsőházait ) arra gondoltam, a Szentkirályi ásványvizembe, raknék még pluszban fél-1 teáskanál sót pluszban. Így napi 2 teáskanál só menne az ételek sózása mellett. Valamint egy-egy magnerot tablettát is feloldanék bennük, és banánt is vinnék a munkába.


Ez így tökéletes lehet a kiizzadt elektrolitok pótlására, és a vérnyomás enyhe növeléséhez?


Köszönöm előre is a segítségeteket!


25/F



2023. máj. 29. 14:55
 1/1 amigdala42 ***** válasza:

az írt 110/65 normális tartományban van . Létezik vérnyomás emelő csepp / Sympathomin csepp (oxedrin)./

Kérdezz rá orvosodnál , gyógyszerészednél .

2023. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!