Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van megoldás erre a fülcimpa...

Van megoldás erre a fülcimpa problémára?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta van kilyukasztva a fülem, sokáig semmi baja nem volt. Kb. 10 éve elkezdhettem allergiás lenni a fülbevalókra, bizsu, ezüst, stb bármit tettem be, vehettem ki, mert begyulladt a füllyuk, fájt. Az egyetlen ékszer ami nem idegesít, az a fülbevaló, de emiatt nem hordhatom. A másik probléma ezzel, hogy emiatt logikusan nagyon régóta nem hordok fülbevalót, mégis magától begyullad a füllyuk.Rendszeresen nagy, gennyes pattanást észlelek a füllyukban, főleg a jobb oldaliban, amiket kinyomkodok, de pár nap múlva visszatérnek.

2023. júl. 5. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem magától nem fog elmúlni, bármi is okozza az irritációt akkor, amikor nincs benne fülbevaló, úgyhogy menj orvoshoz.


Amúgy nekem az orvosi fém ékszerek váltak be, már az órám is abból van, mert mindentől viszkettem és felhólyagosodott a bőröm.

2023. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!