Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen lenne az állom ellazulás?

Milyen lenne az állom ellazulás?

Figyelt kérdés

Van egy szépség szalonom, arra gondoltam hogy felnézek ide így mivel elég aktív a társaság rá kérdezek.

Eljösztök hozzánk egy fárasztó nap után fodrászhoz. Olyankor mire vágynátok lazulás szempontjából? Jól esne nektek egy fej masszázs hajmosás közben? Esetleg mikor a frizurátok kész állapotban van egy váll masszázs?

Pedikürre is ez a kérdésem pl egy kényeztető talp masszázs?

Vagy esetleg elég valakinek egy kávé és egy kis csevej?

Kiváncsi vagyok kinek mi esne jól egy nehéz munka nap után



2023. aug. 13. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én bármilyen masszázst elfogadnék. A fejmasszázst meg végképp.


Az italok is jó ötletek. (Sima és bubis víz az olcsó és mindig jól jön szerintem). Esetleg nyáron egy behűtött nedves mini törülköző hogy a kezem vagy az arcom megtöröljem.


Őszinte leszek nekem a végén a vállmasszázs már annyira nem kellene, mert akkor agyilag már ott vagyok, hogy vége és mennék haza.


Én egyszer voltam egy szalonban, ahol minden széknek saját kulcsos szekrénye volt. (Hátul, nem a székek mellett, de számozottak voltak). Amikor megérkeztem, akkor lesegítették rólam a kabátot, felakasztották a szekrénybe, én betettem a táskámat és utána odaadták a kulcsot. Ez nekem megnyugvást adott, a kabát lesegítés szimpatikus volt és így senki nem bukott fel a táskámban.

2023. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!