Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van aki már tapasztalt “aurás...

Van aki már tapasztalt “aurás migrént”?

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyerekkorom óta van
2023. aug. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1x volt akkor nem tudtam mi az be is pánikoltam .Utána derítettem ki
2023. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És azt lehet tudni mi váltotta ki nálatok? Nekem életembe először most volt ilyen pár napja és azt hittem stroke-ot kaptam. Az az egy dolog vigasztalt h tul fiatal vagyok hozzá..(aztán kiderült h valóban aurás migrén volt “csak”) és sejtem hogy mi válthatta ki.
2023. aug. 20. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
nekem glutenerzekenyseg volt. azota egyszer se jott ki
2023. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 éves korom óta jön elő évente, félévente. Nem tudni mitől.
2023. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ti lányok vagytok? Mert én fiú és mindenki azt mondta hogy “hat ez ilyen női betegség , meg hipochondria, katona dolog stb..”— azota elmondtam több fiú haveromnak és kiderült h ők is tapasztaltak már ilyet vagy hasonlót. Rohadtul nem katona dolog stb én nagyon bepanikoltam (nem tudtam h mi ez ) és azt hittem h stroke-ot kaptam vagy agy tumorom van. Nekem szerintem a meleg + egy nagyon erős zsályás parfümöt váltotta ki (raadasul pollen allergias vagyok erősen ). Koszi a válaszokat akkor azért vannak meg rajtam kívül mások is.
2023. aug. 21. 01:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt a hülyeséget, hogy katona dolog? xDD
2023. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Katona dolog? Ugyan már... Egy betegség/állapot nem válogat, ez buta hozzáállás azoktól, akik ezt mondják.

Az igaz, hogy nőknél gyakoribb, de férfiaknál ugyanúgy előfordul. Én nő vagyok és nekem 13 éves korom óta van. Eleinte minden hónapban volt, és akkor még erős fejfájással is járt, majd ahogy idősödtem egyre ritkult (bár volt olyan kb. 17 évesen, hogy egymás után két napon is volt, pedig akkoriban már inkább évente jött elő csak). 20 éves koromtól emlékszem, hogy akkor már fejfájás se társult hozzá, csak simán az aura volt. Most 27 vagyok, és nemrég megint volt egy rohamom 2-3 éves kihagyás után, de most megint volt fejfájás. A fene tudja, mitől függ, mikor jön és mikor milyen... :(

2023. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a fejfájást még valahogy el lehet viselni, az aura a legijesztőbb . Én nem tudtam hogy mi ez elsőre és pánik rohamot kaptam
2023. aug. 24. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!