Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alváshiány okozza?

Alváshiány okozza?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban átlag 3-4 órákat tudok aludni. Most a meleg miatt ez rosszabb.

A mai napon észrevettem magamon, hogy szedelgek, imbolygok. Legalábbis ezt érzem, de kívülről látni. Picit szorongok, szívverés érzésem van. A látásom zavarosabb, ki van száradva szemem. Mintha ittam volna egy pici tomenyet, és étvágytalanabb vagyok.

Az utóbbi hetekben hónapokban voltam amúgy kardiologián, labor, neurológus koponya MR (más miatt) volt. És semmi bajom szerencsére.

Más is tapasztalt ilyen tüneteket?



2023. aug. 23. 12:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es köszönöm :) még sose próbáltam ki, hogy felébredek és olvasok, de lehet kipróbálom. De nem leszek almosabb ha pár órára lefekszem utána aludni?

Egyébként 3 pszichológus visszautasított, a negyedik várólistára tett. Azt mondták hogy nincs hely! Kineziologushoz megyek igy jövőhéten. :)

2023. aug. 23. 14:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom 10-es, de ha én felkelek és elkezdek olvasni, utána én tuti nem aludnék vissza :D
2023. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pedig a szakemberek azt tanácsolják. Garantáltan jobb, mint a forgolódás. Elálmosodsz a csendtől, de nem szenvedsz közben.

Keress pszichológust tovább. A facebookon van pszichológust keresek nevű csoport, nyomulnak a kuncsaftra váró szakemberek. De jobb lenne alvásra specializálódót keresni. [link]

2023. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!