Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a bal lábam már...

Mitől fájhat a bal lábam már 2 hete? 26/L

Figyelt kérdés
2 hete folyamatosan fáj a bal lábam. Először bal oldalt a fenekemnél kezdte, aztán elkezdett lemenni a combomon is a fájdalom. Főleg akkor rossza, ha megyek. Amit tudni kell, hogy boltban dolgozok mint eladó. A 8 és fél órából 8-at folyamatosan állok. Nem ülhetek le, mert figyel a főnök. Volt olyan, hogy leültem egy kicsit, de rögtön adott feladatot. Egy olyan boltban vagyok, ahol ketten vagyunk a kollégámmal. Nem élelmiszer, hanem írószer. Kollégám ül egész nap a gépnél, én viszont állok. Sokszor nincs mit csinálni, de akkor is állnom kell, mondván hogy rendezgessek valamit, hogy ne unatkozzak.

2023. szept. 29. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen főnököt meg munkahelyet ki kéne írtani a világból! Fillérekért leamortizálják az ember egészségét! Nem normális órák hosszát lábon állni minden nap folyamatosan.


Menj dokihoz, valószínűleg beutal reumatológushoz majd. Ott kivizsgálnak. Szerintem gerincprobléma lesz, de nem akarok vészmadárkodni!


Próbálj jobb melót találni, ahol lehet ülni is. (Bár sokat ülni szintén nem egészséges, még mindig jobb mint állni!)

2023. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Meg van erôltettve a sok àllàstòl! Néha le kellene ûlnôd, hogy tudjon pihenni a làbad!
2023. szept. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Váltanék én munkahelyet, de itt nagyon kevés van :/
2023. szept. 30. 06:10
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Akkor maradj ahol vagy, de ne panaszkodj.


Bocs, erre nem tudok mit mondani.

2023. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!