Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megbizsergetett a hajszárító....

Megbizsergetett a hajszárító. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

Hajszárítás közben a két karom bizsergett meg vagy 2-3 mp-ig.

Nem tudom, zárlatos lenne a hajszárító?

Azóta bal kézfejem meg csuklóm fáj picit, kb mint az izomláz, amúgy vonalat nem látni.

Két pont van a kezemen, azt se tudom, ezek ott voltak-e előtte, vagy hogy van-e közük ehhez.

A felső csak egy kis pont, az alsó nagyobb és az kcisit éget.

Ebből szarmazhat nagyobb bajom? Már az ijedtsegnél nagyobb? 😅

Bar simán lehet, hogy csak parázok. Még sose volt ilyenem...Szóval, ha húlye kerdés akkor bocsi!


[link]


[link]


2023. nov. 12. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából lehetne bajod, de ez nem egy telibe kapott áramütés volt, úgyhogy nem vészes.


Egyébként a műanyag burkolat, a zsinór, vagy a fém rács az elején rázott meg? Mert lehet valahol átvezet, ahol nem kéne. Lehet vezeték hiba, vagy leszakadt a zavarszűrő kondenzátor egyik lába a motorról.

Egy kb. 42 voltos kismotor van benne.

2023. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már szárítottam a hajam vagy 10 perce minimum. Akkor volt.

Egyik kezemben a hajszarító, masikkal a hajamat igazgattam. Így igazából mind2 kezem a magasban volt.

Azt nem értem, hogy mikor történt mind2 karomban éreztem, belül. Most utólag csak a balt érzem, azt is nagyon kicsit, kb mintha "nehéz" lenne. Plusz akkor miert caak egyik kezen van kimenet-bemenet. Mert akkor ez az?


Akkor orvoshoz nemnkell mennem ezzel?

2023. nov. 12. 23:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nyúltam bele semmibe, jobb kezben hajszarító, bal kezzel a hajamhoz nyúltam. De ezt uyge addig is csináltam.
2023. nov. 12. 23:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És száraz is a kezed amivel fogod a hajszárítót, nincs közel a bőröd a kapcsolóhoz?
2023. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fú, hát erre már nem emlékszem...
2023. nov. 12. 23:56
 6/12 A kérdező kommentje:

A kapcsolósra...a kezem szaraz volt.


Zokni-gumipapuvsban voltam

2023. nov. 12. 23:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy ilyen esetekben mindig száraz legyen a kéz, távol legyen a bőröd a kapcsolótól (tehát inkább ujjakkal fog a szélét, ne markolj rá) és inkább a jobb kezedben legyen, mert ha mégis zárlatos, nem halad át az áram közvetlenül a szíveden. Ha a balban lenne, könnyebben elérheti a szívedet és akkor nagyobb baj lehet!
2023. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fú erre a kapcsolósra figyelek majd. Köszönöm!


Eleve a jobb kezemben volt, nem is értem hogy hogyan lett a bal érintett. 😶 (Azon van a 2 seb)

A szíven nem haladt át, kb 20 centire van egymástól a két seb.

Tényleg nem tudom mi volt ez, de elég para.


Akkor nem kell orvoshoz mennem ezzel? (Bocsi csak a zabszem a s#ggemben van 😅)

2023. nov. 13. 00:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lezsibbadt karral se mentem, mondjuk az az én felelősségem volt.

Ha ennél csekélyebb a dolog, akkor meg főleg nem kell.

Igyál pár pohár vizet, feküdj le és szundi. :)

2023. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2023. nov. 13. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!