Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Biztos, jól bevált tipp a...

Biztos, jól bevált tipp a reggeli ébredéshez?

Figyelt kérdés
Valami hasznos tippre lenne szükségem a reggeli felkeléshez, sajnálatos módon este alig birok elaludni, reggel meg nem tudok felkelni, elalvás 10-01 óra között történik, felkelés 6 kor lenne ideális. Az elalvás csak teli gyomorral és filmnézés közben, vagy után következik be. A reggeli időszakban sajnos vagy félálomban kinyomom az ébresztőt, vagy ha távol rakom az sem zavartat attól h kinyomjam és vissza feküdjek sajnos. Nagyon szeretnék reggel felkelni de NEM TUDOK!!!! Segitsetek, magamra vagyok utalva. 19 éves srác.
2010. okt. 25. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne. (33 nő)


Mondjuk amit írni fognak:

- feküdj le korábban (én pl. este soha nem vagyok álmos!!!)

- ne egyél alvás előtt 2-3 órával (ez hosszú távon nagyon csúnya betegségekhez vezet, úgy mint reflux, cukorbetegség, rák)

2010. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lefekvés előtt 1 csésze citromfű tea forrón és mézzel. nekem sokat segít az elalvásban, valamint nyugodtan végigalszom az éjszakát, ráadásul nagyon finom is.Reggel kipihenten ébredek, mondjuk én már kb. 10-11-kor alszom.egy próbát szerintem megér.
2010. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az segít, ha vár valami izgalmas dolog rám, pl travian online játék, ahol reggel meg kell nézni, nem támadtak-e meg éjszaka:)
2010. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem a reggel ébredéssel mindenkinek problémája van nem hiszem h találsz olyan embert aki szeret reggel felkelni.Persze vannak kivételes napok havonta 1-2 legalábbis az én életmben.

Én külön választom a hétköznapi ill a hétvégi felkelésemet hétköznap így oldom meg: szol az ébresztő kinyomom erőt veszek magamon és bekapcs rádió tv mindegy zene legyen majd (közben) kávé.és fél óra és fennt vok.

Hétvégén ha minden jól alakul akkor kelek fel amikor akarok és lustálkodok 1 -2 órát az ágyban.

2010. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazábol szahrok rá h megdöglök vagy sem és h mikor, amugy sem olyan jó az én életem.. :/
2010. okt. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!