Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt székrekedés okozza?

Ezt székrekedés okozza?

Figyelt kérdés
Tegnap óta alhasi nyomó fájdalmat érzek,illetve mintha puffadna. Nem szoktam soha mindennap székletelni úgyhogy nálam ez megszokott. Tegnap előtt volt székletem és tegnap olyat éreztem mintha még mindig kéne,de egyszerűen nem jött ki. Ma végre sikerült,állagra kemény,és kisebb darabokban távozott. Emiatt étvágyam se volt az igazi, illetve enyhén émelyegtem is. Valamivel már jobb, de halványan még mindig fáj a hasam alja. Ez székrekedés,vagy bélgyulladás? Igaz kb. 1 hét múlva kell megjonnie a menstruációmnak, de ehez szerintem most semmi köze.
márc. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem veszel dulcolaxot, novenyi alapanyagú, recept nélküli.

Este kell bevenni, csak utana mar enni nem lehet, mert elmegy a hatása, főleg ha tejjel iszod le

márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
1 nap kihagyás még nem okoz komoly fájdalmakat. Az émelygéssel együtt inkább valamilyen, valószínűleg vírusos bélfertőzésnek tűnik. Diétázz néhány napig, de fogyassz sok folyadékot, leveseket is.
márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az azelőtti nem volt teljes tisztulás. Vírusos eredetű dolog meg most volt 2 hete
márc. 22. 14:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt komoly a fájdalom, csak zavaró. Puffadásos . Volt már máskor is hasonló, szóval nem ez az első.
márc. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!