Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idült mandulagyulladás okozhat...

Idült mandulagyulladás okozhat felső légúti gondokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idült mandulagyulladásom van kb 6 hónapja. Voltam fül-orr-gégészeten, de annyival letudta, hogy majd elmúlik.

Jobb mandulámon kb 6-7 hónapja lett egy gennyes hólyag kb mint 1,5 borsószem akkora. Nem fáj. Onnan vettem eszre, hogy kellemetlen íz volt a számban es a nyálvháton fehér, vastag lepedék. Azóta van, hogy a bal oldalin is megjelennek tüszők, de onnan el is tűnik.

Azt szeretném kérdezni, hogy okozhatja-e a torok kaparást es a légcsőben (szerintem ott, mert kb csak középen fáj a mellkasom és irritáló érzést érzek) furcsa diszkomfort érzést?

Megont fogok menni fül-orr-gégészetre, de még 3 hetet kell várnom. Háziorvos meghallgatta a tüdőm azt mondta nincs baj.

Köszi, ha írtok!



#mandulagyulladás #Légcső gyulladás
máj. 20. 23:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nekem idült garatgyulladásom van már évek óta.Sokszor voltam fül orr gégészeten miatta,szedtem rá gyógyszert de most is piros a torkom,gyakran fáj is,főleg nyelésnél. Nem tudom,hogy lehetne kikezelni.
máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnálom!


De a garatod vagy a madulád is gyulladt?

máj. 21. 09:19
 3/42 anonim ***** válasza:
A manduláim nem gyulladtak,csak a garatom és a hátsó garatfal. tudsz képet küldeni a torkodról,privátban.
máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Küldenék de nem tudom hogy kell 😃😃😃
máj. 21. 09:44
 5/42 A kérdező kommentje:
máj. 21. 09:50
 6/42 A kérdező kommentje:
Ja, siker!😃
máj. 21. 09:50
 7/42 A kérdező kommentje:
máj. 21. 10:04
 8/42 A kérdező kommentje:
Bocsi masodik linkre kell nyomni
máj. 21. 10:05
 9/42 anonim ***** válasza:

Szerintem a torkod szép,az egyik manduládon látni valami tüszőt vagy gyulladást.Az én torkom általában ilyen:

[link]

máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

😲😲 dúrva!

Azert ezzel kezdjenek már valamit basszus. Torokváladék tenyesztésed volt?

A garatom szokott begyulladni. Meg a mandulámon az egyiken a gennyhólyag az folyton ott van, van, hogy dupla ekkorára hízik. A masikon meg mindig lesz 1-2 pötty, de eltűnik.

máj. 21. 10:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!