Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg baj lehet ha meztelenü...

Tényleg baj lehet ha meztelenül alszom?

Figyelt kérdés

Hetek óta alsóban alszom minimum ,de ha nem alszom el és észreveszem hogy rajtam maradt akkor levetem mindig és anélkül alszom.

Megkérdeztem közeli embereket óvatosan ,tehát nem úgy hogy én alszok pucéran,hanem hogy mit gondolnak a meztelen alvásról és azt mondják,hogy valamiféle természetes ágyi moly meg apró rovarok kárt tehetnek bennem:D

Mondom tessék:DD?

Szinte mindenhonnan azt olvasni ,hogy úgy a legegészségesebb aludni pedig.

Annyi hogy rajtam van felesleg elég láthatóan tudom semmi köze ehhez és fiú vagyok mellesleg.

Szóval van aki esetleg ugyanúgy meztelen alszik vagy esetleg amúgy is szeret meztelen lenni? Én mondjuk ha nincs itthon senki akkoris gyakran meztelen vagyok persze ezzel ügyelve mások egészségét ,mert sok ember szégyellős azt tudom.

Ja és erre nem kicsapni akarom ,hogy most ezt ki írtam magamból.



máj. 22. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj a meztelenül alvással, hacsak nem egy patkány-, moly-, ágyipoloska- és egyéb kártevőkkel fertőzött putriban laksz, mint a jótanácsokat osztogató ismerőseid.
máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem olyanban élek nyugi:)

Köszönöm a válaszod.

máj. 22. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy baj.


Bár kicsit kínos lehet, ha betörnének hozzád vagy tűz lenne a lakásodban és egyből ki kéne futnod. De ezekre kicsi azért az esély.

máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem foglalkozna épp velem senki ,mert akkor le lenne sokkolva mindenki:)
máj. 22. 18:55
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Mégis milyen moly tenne kárt benned? Amikor csak a lábad meg a karod van kint, azt nem eszi de a pucér segged igen? :D Baromság. Ha neked úgy kényelmes, akkor aludj pucéran.
máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem tudományosan kimutatták, hogy egészséges meztelenül aludni.


Ellenben egy alsó ajánlott, hogy ne kend összes az ágyneműt (révén, hogy alsót gyakrabban cserélsz, mint ágyneműt).


Ami meg az élősködőket illeti, ha van olyan a szobában, ami bantani tud, azt nem egy póló fogja megakadályozni.

máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mondja már meg, ugyan mi annak a hátránya, ha legalább egy gatyesz van az emberen?
máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a 35 fokos lakásban pucéran alszom. Még nem haltam bele.
máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is pucéran alszom, még nem mászott bele se gyíkember, se légy, és egyik macska se a seggembe.
máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom az ágyneműt is naponta cserélitek, hiszen ha gatyesz lenne rajtatok, azzal is így tennétek. Vagy fetrengtek benne 1 hónapig, mint amikor valaki 1 hónapon át minden éjjel ugyanazt a bugyit/gatyát húzza fel?
máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!