Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van, hogy MINDENEM...

Miért van, hogy MINDENEM ropog? Borzasztó idegesítő, minden mozdulatra ropogok 18 évesen!

Figyelt kérdés

Reggel felkelek, a csípőmnél: reccs. Kinyújtom a lábam: reccs. Az összes ujjpercem ropog, a térdem és a bokám is, de a legdurvább a vállam meg a könyököm. A könyökömnél irtó hangosan szokott, a vállamnál meg kifejezetten fáj is: bármilyen súlyt ha meg akarok emelni, vagy odébblökni vlamit, belenyilall a fájdalom, igaz nem kibírhatatlan, de kellemetlen. Mi baj van velem?

18/f


2010. nov. 7. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mozogsz eleget szerintem. Ha nem is sportolsz legalább hetente mozgasd át magad párszor (ilyen tesiórás egyszerű gyakorlatokkal:fejkörzés,törzskörzés stb :)). Ha meg rendszeresen mozogsz és mégis akkor kérdezd meg a háziorvosodat.
2010. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen mozgok...
2010. nov. 7. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

kevés ízületi folyadék.Vegyél ízületvédőt(glükozamin,kondroitin,MSM,Zselatin)

Pl Joint x

2010. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
án 26 vagyok,és szintén ropogok,bár nekem a nyakam,gerincem....és már most nyakcsigolya kopásom van.....én thai masszzásra járok havi 1*és utána 2 hónapig egyáltalán nem ropogtam....
2010. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez a bajom 17 évesen, Dona nevű gyógyszertökéletesen javította, recept nélkül is kiváltható
2010. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szedem a Donát, mondjuk én a port, napi egy ital. Egy évben kétszer, tavasszal- és ősszel 3-3 hónapig. Ez ugy-ahogy segit, de én 50 éves vagyok. Nem tudom, hogy ilyen fiatalon ez ajánlott-e?
2010. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!