Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcs esés előtt, közben,...

Furcs esés előtt, közben, után mit érezhet az ember normálsi esetben?

Figyelt kérdés
Nem is biztos, hogy volt. Az történt,hogy az iskolában ahogy mentem be az ajtón megbotlottam a lépcsőn. A furcsa az, hogy homályosan emlékszem mi volt előtte. Nem vertem be a fejem csak megijedtem inkább és elvesztettem az egyensúlyomat a rúgástól. Hosszú esés volt és mintha elhomályosult volna minden. Megjegyzem a Nap is szemben sütött így lehet, hogy csak az volt a probléma, hogy a szemembe világított. Utána egy kicsit zavart voltam és szédültem is. A kérdésem, hogy az ijedség a hirtelen és megszégyenítő eséstől okozhat-e ilyen problémákat vagy nem egy szimpla esés volt, hanem valami komolyabb (<---ha igen, mi lehetett)?
2010. dec. 13. 13:28
 1/1 tetris ***** válasza:

Esetleg leesett a vércukor szinted, emiatt elködösült a látásod, és a tudatod, ettől lehetett a szédülés is.

Tanulság: éhesen nem szabad elindulni otthonról, mindig legyen a tatyódban egy falat édesség.

2010. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!