Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl fájhatnak a veséim,...

Mitöl fájhatnak a veséim, föleg az egyik és még hányok is. Mitöl lehet? Felfázás jele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor volt, mikor köveim voltak..habár én akkor nem tudtam netezni, mert épp a falat tudtam volna kaparni két görcs és hányás között :)
2010. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is csak ágyba tudok netezni,már két hete is fájt,de akkor volt lázam is.
2010. dec. 26. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én javasolnám, hogy ünnepek után keress fel egy urológust, mert ő ultrahanggal hamarabb el tudja dönteni, hogy van e köved vagy homokod. Ha mész, teli hólyaggal menj, úgy könnyebb dolga van a dokinak. Nekem tényleg a kövek alkalmával volt ilyen, amikor vesehomokom volt, akkor csak iszonyúan csípett, mikor pippentenem kellett.
2010. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amikor pisilek akkor nagyon csip,de fiataloknak is lehet veseköve vagy homokja?és már csak azt szeretném megkérdezni,h ezt hogy távolitsák el?
2010. dec. 26. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, én 15 voltam, mikor először volt, most így 10 éves tapasztalatom van már velük, szal segítek ha tudok..ha elég kicsik, pl 3-4 mm, akkor kijön ha sokat iszol és ugrálsz, ha nagyobbak, akkor lézerrel szétrobbantják.
2010. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor nem kellett befeküdnöd korházba?amugy a lézeres már volt neked,az fájdalmas?nagyon szépen köszönöm válaszaid!
2010. dec. 26. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer sem kellett még befeküdnöm hál'istennek, de a lézeresről én annyit tudok, hogy nem fájdalmas, inkább furcsa érzés..persze utána a darabkáit is kipippented ha jól tudom, de mondom, nekem olyan még nem volt, kijöttek maguktól..jobbulást :)
2010. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!