Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrsövény műtét, megéri...

Orrsövény műtét, megéri bevállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Orr polipom van, vagy cisztám csak az egyik oldalon és egyben orrsövény ferdülésem is.


A polip azon az oldalon van, amerre szűkebb az orrjárat a ferdülés miatt.


Most már elég gyakran begyullad az orrom, folyik ezerrel...stb...szóval eléggé idegesít.


A kérdésem az lenne, hogy egy orrsövény és polip műtét remélhetőelg örökre megolja a problémát?


A polip nem allergikus gyulladás miatt alakult ki, hanem ha jól értem a ferdülés miatt - rosszabb szellőzés - gyakori gyulladás.


Egyenes orrsövény = jobb szellőzés = kevesebb gyulladás = no more folyó orr?


Megérné megműteni?


Tehát a tünetek:

Időnként fogja magát és végelláthatatlanul folyik az orrom, régen azt hittem allergiás vagyok. De kiderült, hogy csak nagyon enyhén. Fejfájás időnként. Nem tudom kifújni az egyik orrlyukat, csak folyik és folyik. Aztán elmúlik.


Szerintetek?

Köszi a segítséget!!


2011. jan. 3. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri. Én is most estem át rajta, de nem fájt.
2011. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!