Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy állandóan...

Mitől van az, hogy állandóan rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés
Mindig fáradt vagyok, mindegy mennyit pihenek. Állandóan émelygek, szédülök, nem tudok koncentrálni és nagyon feledékeny vagyok. Mostanában vettem észre, hogy kis fizikai terhelésre nem kapok levegőt. Tulajdonképpen mindenem fáj (a hátgerincem végig, a nyakam, a derekam, a láb és kézujjaim). Már voltam vele dokinál régebben, de a vérkép és ultrahang vizsgálat semmit se mutatott ki. Gerincröntgen szerint enyhe kopás van. Ennyi. 45/N
2011. jan. 30. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem orvos és ennyiből még az sem tud diagnosztizálni. De a leírtak alapján nagy valószínűséggel vitamin vagy/és nyomelem-hiányban szenvedsz. Lehet, hogy az immunrendszered is legyengült. Az én véleményem az, hogy érdemes lenne jobbfajta multivitamint és egyéb ásványi anyagokat is tartalmazó táplálékkiegészítőket szedni, nagyon sok vizet inni, és szénhidrátszegény diétát alkalmazni. Én nagyon hihetőnek tartom és jók a tapasztalataim a "paleolit étrenddel" kapcsolatban. (Érdemes rákeresned) És érdemes lenne beiktatni valami rendszeres mozgást is. Rendszeres séta is jó, a friss levegőn.
2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet benne igazság.
2011. jan. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!