Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozza a hányingert ájulás...

Mi okozza a hányingert ájulás közben/után? Mi történik ilyenkor a gyomortartalommal, hogy visszakívánkozik?

Figyelt kérdés
(ma ájultam el az egyik plázamoziban a 127 óra c. filmen :D ) mosolyogva ébredeztem, poén volt elájulni meg visszatérni, bár kissé beijedtem, hogy most meghalok? :D végül is élmény, de nagyon kíváncsi vagyok miért éreztem utána hányingert ???
2011. márc. 19. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék
2011. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xD még ki lenne kíváncsi?
2011. márc. 20. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a vércukor leesése?
2011. márc. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Üljleszia egyes :D Kedves utolsó kérdező. Én kérdeztem először:P :D

Tehát válaszokat szeretnék olvasni inkább o:-)

2011. márc. 20. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mekkora gáz már,hogy elvárod,hogy válaszoljanak,és beszólsz olyannak,aki ide ír... tudod mit? én tudom a választ,de azért sem fogom elmondani,ha ilyen vagy, akkor keress rá a google-ben...
2011. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:D:D:D ment a hasznos kézfej uccsó válaszoló bébike. bírlak ahogy lelkizel. igyekeztem kifejezni előtted szólónak viccesen amit gondolok (szmájlik), de te még helyette is mellre szívtad. :D remélem nem roppansz bele ebbe a terrorba amit itt folytatok -épp most és rajtad is- :D


áááá megőrülök néhány válaszolótól xDDD

2011. márc. 20. 23:41
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
szerintem te nem vagy normális! nincs életed,vagy mi van? tiszta hülyét csinálsz magadból... ostoba...
2011. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D az mondjuk igaz, hogy nincs egy nagy életem, de attól még amit te rendeztél se semmi :D ostoba ettől még nem leszek, sajnos szerintem nincs igazad ebben
2011. márc. 21. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom komolyan itt vitáztok? ne már! amúgy meg a kérdezőnek annyi mondanék,hogy ez mindenkinél más,van,aki annyira megijed az ájulásnál,hogy hányingere lesz,de tény,hogy olyankor a cukrod is leesik.

Szerintem minden választ érdemes lenne még egyszer átnézned, mert senki sem akart megbántani,csak te álltál neki kötözködni.

2011. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D köszönöm utolsó, lehet a cukor volt, lehet a vérnyomás és mindenkinél más, lényeg, hogy még mindig nem érzem egyértelműnek. de nem orvosok vagyunk :)


kötözködésképp: nem kötözködtem. :P kérdésre válasszal felelünk, nem kérdéssel. vércukortól hányinger? ok, tippnek elfogadom, jószándék és segítség vezérelte a válaszolót, mégis jogosnak éreztem, hogy kinyilvánítsam, hogy válaszra lenne szükségem, nem találgatásokra. mindazonáltal teljes szívemből hálát érzek, hogy bárki is vette a fáradtságot és akár egy másodpercet is szánt rám, tehát én sem akartam megbántani senkit!


ja és nem bántott meg senki :)

2011. márc. 22. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!