Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Féltek a hányástól? Szerintem...

Féltek a hányástól? Szerintem annál rosszabb a Földön nincs. Nekem ha már hányingerem van úgy bepánikolok hogy azt kívánom bár ne is léteznék.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha olyan helyen jön rám, ahol nem tudok hányni csak mások ölébe :D
2011. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félni nem félek tőle, mivel ha jön akkor jön... Csak elég kellemetlen érzés. Betegen szörnyű, de ha valaki azért hányik, mert részeg az annyira nem gáz, mivel lehet, hogy felfogja, de közel sem annyira, mint mondjuk józanul és másnap ugyse nagyon fog emlékezni rá. :D
2011. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mr.brown ***** válasza:
Én maga a hányingert utálom de hányni szeretek mert nem lesz többé hányingerem.:)
2011. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem megkeseríti az életem.Menni se szeretek sehova mert minden percben az van a fejemben hogy mitől lehet hányingerem vagy mikor jön rám.
2011. ápr. 14. 18:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és jobban az a baj hogy az nem csak jön mert mi van ha előtte csak öklendezek percekig..az a borzasztó
2011. ápr. 14. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem félek tőle, ugyanis SOSEM hányom. És ez nem kamu, komolyan, pedig néha szeretnék... :S Mikor itthon mindenki hányós-vírusos beteg, mindig én vagyok a kivétel,sosem kaptam el eddig, sosem hánytam. Nálam még a fogkefe, sőt a sós víz! is hatástalan. mikor utoljára hánytam, akkor kb. 7 éves lehettem ,de akkor is csak azért, mert megettem egy egész üveg sűrű mézet.... X)
2011. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én félni nem félek tőle, sőt sajnos jól is esik, sajnos 3 éve vagyok bulimiás,úgy érzem most kezdek kijönni belőle és ,,az" a fajta hányás kifejezetten jól is esik, mivel nem fizikai betegség miatt, meg nem vagyok se lázas, se nem előzi meg hányinger. Úgyhogy az más tészta. De vírustól nekem se egy nagy élvezet azért, mikor percekkel előtte émelygek stb. Most is épp részese vagyok egy ilyesminek, tegnap este hánytam, és elég durva hasmenésem is volt. Na lehet, hogy ettől aztán már sikerül is elmennie a kedvemnek az ,,erőltetett" hányástól. Nem kellemes, ha beteg vagy, és úgy, de félni azért nem jó, ha úgy félsz tőle! Szerintem, ezen a problémádon egy pszichológus tudna ugyanúgy segíteni, mint az enyémen. És ezt most nem bántásból mondom,hanem segítségként. Kívánom, hogy megoldódjon ez a gondod, (de azt is, hogy ne ess át a ló túloldalára, mint én)!:)


Üdv

2011. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 randomgirlLOL válasza:

Egyetértek, én is félek tőle, ha kicsit vagyok rosszul, már akkor pánikolok, nehogy rosszul legyek :DD

De ha meg felspannolja magát az ember, attól is rosszul lehet...

Én például kifejezetten utálom pl. filmekben, ha valaki hány. Az olyan undorító, oda se nézek, van, hogy a fülem is befogom xD :P

2013. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!