Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kék, lila, zöld foltok de...

Kék, lila, zöld foltok de mitől ha nem csinálok semmit? Segíts fontos?

Figyelt kérdés

Állandóan kék-zöld-lila foltos vagyok de konkrétan semmit se csinálok, nem esek el, nem ütöm be magam stb

pl olyan volt egyik nap is hogy felemeltem egy virágcserepet virágostul egy picit erősebben fogtam az egyik kezemmel másnapra egy nagy zöld folt lett ott

kapaszkodtam a buszon abba a bőrszerű kapaszkodóba, erősebben fékezett a busz hozzácsúszott a másik kapaszkodóhoz a kezem lila folt de mégis mitől miez


2011. ápr. 17. 20:42
 1/9 anonim válasza:
Feltétlenül menj el orvoshoz, laborvizsgálat tudja kimutatni, mi lehet a bajod!
2011. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak egyszerűen túl érzékeny a bőröd és egy idő után meglátszanak rajta ezek a dolgok,ha emelsz valamit,ha kapaszkodsz és elszorítja az ered..

De az is lehet,ahogy én járok mindig,hogy a térdem szokott minden reggel lila foltos lenni,mert álmomba fekszem el,vagy beütöm valahova.

De szerintem is menj el egy orvoshoz, vagy ha biztosra akarsz menni,vérvételre.:)

2011. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet egy ideje: megemelek egy nehezebb tárgyat és máris tűszúrásnyi fájdalmat érzek a kezeimben és ott vannak a kis lilás véraláfutások, ugyanígy történik, ha valahol kicsit szorul a kulcs a zárban, vagy pl. ha kicsit térdelve játszok a gyerekkel a szőnyegen, már a térdem is lila, stb. Nekem is a napokban kell laborba menni, csak meg kell várnom, amíg felgyógyulok egy vírusfertőzésből, mert állítólag befolyásolhatja az eredményt :(

Mindenképpen menj el a háziorvosodhoz!

2011. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Menj el Dr House-hoz!
2011. ápr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy baj van a véralvadásoddal. Vigyázz, mert komoly!
2011. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

huu köszönömt

egy kicsit beparáztam

2011. ápr. 20. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Az erek gyengesége is okozhatja ezt, amikor kis hajszálerek pattannak el, minden különösebb erőfeszítés hiányában is. Az érrendszert C, és E-vitaminnal, esetleg kollagénnel lehet helyrehozni.
2011. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

mondjuk azt hozzátenném még, nem tudom, hogy számít e de fogyóztam és mostmár nem bírok leállni, jelenleg 165 cm 45 kilo vagyok lehet hogy ezért lettem erőtlenebb, 21éves vagyok

2011. ápr. 21. 08:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet tápanyaghiánytól. A K vitamin hiánya véralvadási zavart okoz. Ez egy zsírban oldódó vitamin. Fokozatosan állj le a fogyókúrával!
2011. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!