Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lett zöld az ujjam?

Miért lett zöld az ujjam?

Figyelt kérdés

Ma kb. 11 óra körül fölvettem a hangulatgyűrűmet, ami utolsónak durván 1 éve volt az ujjamon. És elkezdett alatta zöldülni az ujjam. Nem nyomja, meg nem is kényelmetlen, allergiás se vagyok rá, de miután felvettem rá 10 percre máris bezöldült. Ilyen sötétzöldes, és az a gond, hogy nem jön le, ha mosni próbálnám. Csak a gyűrű alatt olyan az ujjam, sehol máshol. :/ A bal kezemen a gyűrűs ujjamon van. Mitől lett ez? Ugye nincsen semmi bajom?

Előre is köszi a válaszokat!!


2011. ápr. 23. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Valószínűleg a réz miatt, amiből a gyűrű van. Nézd meg a gyűrűd belsejét! Az is zöld lesz. Majd lekopik.

2011. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy pár éve, mikor nagy divat volt, mi is rengeteget hordtunk a barátnőimmel hangulatgyűrűt. A belseje kikopik és attól lesz zöld a kezed. A bőrödről majd szépen lehámlik az elszíneződött rész. Ha szeretnéd még hordani a gyűrűt, fogj egy üveg körömlakkot (én sima átlátszót használtam), kend be a gyűrű belsejét és várd meg, hogy megszárad. Onnantól nem leszel zöld tőle. ^^
2011. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!