Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az ha leugrok 2...

Miért van az ha leugrok 2 méter magasságból, talpra estek de fáj a fenekem mintha a vastagbelem repedne szét? .

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:22
 1/9 tetris ***** válasza:
Ha fáj ilyenkor a hátsód, akkor mi a fenének ugrálsz le ilyen magasról? Kiváncsi vagy, mikor pattan meg azon a tájékon egy ér? Nyilván azért fáj, mert nem tesz jót neked, ha ily módon ugrálsz. Ezzel jelzi a tested, hog köszi, ezt nem kéne mégse.
2011. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
joh de ha mászok át a falon egy suliba focizni akkor pld átkell ugrani, nem szándékosan ugrálok,epphogy probalom elkerulni de egyszer ennek veget kell vetni
2011. máj. 4. 17:04
 3/9 A kérdező kommentje:
valaki akkor tudna segiteni? telleg naon fontos lenne.
2011. máj. 30. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem talpra kell esni,hanem előbb lábujhegy és ugy teszed le a sarkad. Amartizáció :)
2011. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok ok, de vlmi fontosabb érdekelne miért is fáj a végbélnyillásom,veszélyes dolog-e vagy lehet ez aranyér?
2011. jún. 2. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
dehogy aranyér..csak a gravitáció lehuzza a belső szerveidet(minden akciót reakció követ)eés azt érzed..
2011. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

áhh hallod én tudom miről beszélsz.

mikor minden lépésnél érzed a segged.. sztem aranyér

de érdekes nekem ez volt télen(tesi órán igen xar volt) ,de most meg aligha érzem


és jó dolog elmenni vele orvoshoz ,de még én sem voltam

2011. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem értek a lovakhoz...márhogy bioszhoz...de szerintem sime erő-ellenerő lehet a dologban. Szerintem próbálj meg lassabban földet érni - márhogy úgy hogy miután földet érsz ne állj meg az eséssel amilyen gyorsan csak lehet, hanem engedd hogy az erő "leguggoltasson", esetleg "lefukfenceztessen" téged, ezzel csökkenteni tudod a rád ható erő nagyságát.
2011. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lépéseknél nem érzem csak ugrásnál, de akkoris ugrán után kell várnom vgay 2 percet amig ujbol a normál állapotba kerulok és folytathatom utamat, nagyon fáj de csak ugráskor
2011. jún. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!