Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől dagad a szemem alatt?...

Mitől dagad a szemem alatt? Vesémmel semmi gond azt kivizsgáltattam! Szemészeten is voltam az is renben van! Mit javasoltok mit tegyek? Nagyon zavar!

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 07:26
 1/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Túl magas sófogyasztástól is bedagad az ember szeme, ámbár az reggel látszik csak. (Pl. jó kis szalonna estére, reggel ki se látok.)
2011. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg allergia,kialvatlanság, valamiféle keringési probléma esetleg vitaminhiány.Én azt javaslom, minden nap mosd le reggelente kamillás vízzel, az csodálatosan felfrissíti a szemet.És használj szemkörnyék ápolókat.Ezek segíteni fognak, ha nem belső oka van a problémádnak.
2011. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy, allergia, vérnyomás. Valamilyen ödéma.
2011. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Szerdán készen lesz az alergia vizsgálatom!! Remélem okosabb leszek!!!
2011. máj. 22. 18:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Sanja azóta is vérvételre járok már (4X voltam) és nem tudnak még semmit most sem!! Még mindig ödémás a szemem és az arcom is!!Nem is tudom 4 orvos csak csodálkozik mi lehet ez!!!!!! Dr Hause kéne ide!!:))))Vettem zöld búzafő levet azt iszom szombattól meg zöld teát, cicka fark és csalán tea keveréket csinálok!!Mintha egy picit ment volna lejjebb az ödéma!!
2011. júl. 5. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!