Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sok fing az egészséges,...

A sok fing az egészséges, vagy már beteges? Mennyi a normális? Ez egy nagyon komoly kérdés!

Figyelt kérdés
A párom minden nap,szinte attól függetlenül mit eszik,rengeteget fingik. Nem tudom pontosan mennyit,de szerinte ez egészséges,és a jó emésztés jele. De szerintem betegségre utal,és hát azon felül hogy gusztustalan,már undorodom tőle. Néha marha viccesnek találja,és vihog mint egy idióta.
2011. jún. 27. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek már most unom,de van egy közös gyerekünk. 5éve vagyunk együtt. Nincs vele baj,de nem tudja és nem is akarja magát visszafogni. Marha viccesnek találja hogy teleszarja a lakást,és vigyorog rajta. Én meg már rosszul vagyok,és hányingerem van!
2011. jún. 27. 19:45
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Az egy dolog, hogy ha kell, akkor ne tartsa benn, de ezt lehet diszkréten is intézni. Én nem a haverja vagyok, ahogy Te sem, aki előtt ezt megteheti, én sem teszem.

Nem hiszem, hogy orvosi kivizsgálásra van szükség, hanem egy észhez térítő beszélgetésre, amiben kifejted, hogy Neked ez valóban komoly probléma és félsz hogy teljesen elhidegülsz Tőle.

Ezen Ő tud változtatni, ha akar, szóval tessék leülni és megbeszélni a problémát, mivel úgy tűnik, hogy Ő nem vesz komolyan.

2012. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
17%
Inkább ez jöjjön ki mint a körzetiorvos:D
2012. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
De az én apám is ezt csinálja.Már a másik szobában döglök meg a szagától.Azt se tudom eldönteni hogy a böfögése vagy a fingása rosszabb-e.
2012. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
81%
Nagy arc lehet XDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ABORG ***** válasza:
sok feherje bevitel teszi ezt.
2018. máj. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Degasin.
2022. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!