Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudunk-e valamit dr. Bálint...

Tudunk-e valamit dr. Bálint György (Bálint gazda) felépüléséről, egészségi állapotáról?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná vagy nem emlékezne, február közepén, Sashalmon, az Újszász és a Galgahévíz utcák kereszteződésében, a zebrán egy autós, másodmagával elütötte, és nagyon súlyos sérüléseket szenvedett.
2011. júl. 21. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Javul, jól van, láttam egy hónapja a TV-ben, hangulata kitűnő, sok kedves levelet kapott...
2011. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez jó hír!

és tud már járni, járókerettel vagy bárhogyan?

2011. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és szoktam mondani, neten minden ott van, most is akad, csak keresni kell:

[link]

2011. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jó hírek. Nemcsak azért aggódtam miatta, mert rokonszenves embernek tartom, és régebben sokat láttam Sashalmon, hanem ha valaki Isten segedelméből (kódolt gének) és saját erejéből (Gondolom, az életmódjára mindig ügyelt!) olyan jó fizikai és szellemi állapotban betölti a 91. életévét, mint amilyen Ő a balesete előtt volt, a Sors nagyon kegyetlen tréfája volt az, ami Vele történt, és rosszabbul is végződhetett volna.

Gyuri bácsi egyébként csütörtökön lesz 92 éves!!!

2011. júl. 25. 17:28
 5/6 poiu ***** válasza:
Na és a gázoló "felépült" már?
2012. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emlékezetem szerint a "haja szála sem görbült".
2012. aug. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!