Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ártalmas a padlószőnyeg?

Ártalmas a padlószőnyeg?

Figyelt kérdés
Már több mint 5 éve padlószőnyeg van a szobámba és kb. egy hete elkezdtem köhögni amint nem sokkal azután miután felmentem. Anyuék azt mondták hogy a padlószönyeg miatt van. Lehetséges ez?
2011. júl. 28. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha poratka-allergiád van, lehet.
2011. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az ellen mit tudok tenni??
2011. júl. 29. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Elôször is menj el allergia-vizsgálatra. Azt hiszem háziorvos beutaló, idôpont-kérés. Ott kiderítik, tényleg ez e bajod.

Ha igen, akkor kerülni kell az allergén dolgokat, anyagokat, pl. poros helyeket - azaz szedjétek fel a padlószônyeget és rakjatok le mást, és takaríts rendesen pl. a matracodat is. Ha nagyon durva az allergiád, szedhetsz rá gyógyszert. Érdemes nem elhanyagolni, mert évek múlva asztma lehet belôle.

2011. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem igazan ertem... Tobb mint ot eve padloszonyeged van, de csak egy hete kezdtel el kohogni.

Nem allergia, nem poratka, torold le a port meg porszivozz.

Aztan vegyel be egy torokfertotlenito cukorkat.

2011. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet olyasmire allergiás az ember, amire addig nem volt. A kérdés meg csak az volt, hogy létezik-e ilyen.
2011. aug. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!