Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is nyugtalan és fáradt...

Más is nyugtalan és fáradt ezektől a drasztikus hőmérséklet változásoktól? (frontoktól)

Figyelt kérdés
én most is nagyon nyugtalan vagyok és ugyanakkor fáradt is... olyan furcsa... másnak is szokott lenni ilyesmi? van valami jó tippetek ezeknek a tüneteknek az elkerülésére, vagy enyhítésére?
2011. aug. 8. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ma is kb 33 fok volt és hnapra meg kb 23 fokot mond.
2011. aug. 8. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teát és aludj egy jót. :)
2011. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csoda.



Ma hatalmas, ráadásul párás hőségben mentem vidékre csepp ruhában, a melegtől ájuldozva. Ezek nem túlzó szavak, így volt!

Ott jött pár eső. A levegő 30+ fokról kb. 15-re esett, és így kellett ott lennem majd hazajönnöm, csepp ruhában.

2011. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Én alapból frontérzékeny vagyok. Most meg olyan vagyok, mint valami idegbeteg :D Lehet, a pánikbetegségem is tesz rá egy lapáttal. Nekem már nem ér semmit sem a citromfű tea... :(

Jó tipp? Alvás, alvás, alvás... :/ Nekem az is nehezen megy. :(

2011. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!