Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen természetes kedélyjavít...

Milyen természetes kedélyjavítók vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon alul motivált vagyok. Sok minden érdekel, de csak addig, amíg beszélünk róla. Amint tenni is kellene érte, elvesztem a lelkesedésem, ettől elkeseredem, és kezdődik az önsanyargatás. Nem akarok mesterséges bogyókat szedni, pénzem sincs rá. Pszichológushoz jártam egy darabig, de nem tudott segíteni.


Tudtok ajánlani gyógynövényeket, vagy bevált módszereket? (olyasmit, ami nem "menj sétálni", "vegyél mély levegőket", "sportolj" - utóbbit űzöm. gyakran.)

21l


2011. aug. 24. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Vicckönyvek:)
2011. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógynövényeket nem tudok, de van egy csodaszer: barátok. Ha nincsenek, keress. Ha vannak, de nem segít, akkor nem igazi barátok, keress olyat, aki a jelenlétével felvidít! (Nyilván nem arról van szó, hogy ingyenes szórakoztató központokat akarsz, hanem emberi kapcsolatokról, amik igazán értékesek.)
2011. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vannak, de velük szemben is ilyen vagyok. konkrétan erről jutott eszembe: holnap lesz az egyikük szülinapja, eddig nagyon vártam, most pedig.. ah.. macera. és semmi kedvem elmenni. erre kellene valami, hogy ezt az alulmotiváltságot leküzdhessem.
2011. aug. 24. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a tortát, elmész:)
2011. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt van néhány tipp!

2011. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. aug. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!