Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem iszom, nem drogozom, de...

Nem iszom, nem drogozom, de kezd olyan bőröm-fejem lenni mint egy kemény alkoholistának, mitől?

Figyelt kérdés
és nem a menőbbik verzióból, hanem inkább a felvörösödött, megereszkedett bőrű, elernyedt izmúból.
2011. aug. 31. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Vérkép.

2. Bőrgyógyász.

2011. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vérkép OK. Viszont nem hiszem h ez borgyogyaszati problema, vmi belul lehet el.... Romolva
2011. szept. 1. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

ahhah ez ismerős. Esküszöm, ha pl sokat gondolsz arra hogy dohányoznál piálnál, úgy fogsz kinézni mintha tényleg csinálnád. Csak ebben az a fura, hogy mondjuk nem tudom de gondolom nem mindig pián, dohányon járt az agyad, már nem feltétlen hogy csinálod hanem akármi.


Bár kitudja talán tudat alatt. Nekem is mondták régebben hogy úgy nézek ki mint egy drogos, pedig nem. Igaz táplálkozással vannak gondok, talán attól. Mind1 és akkor ugye én mint kis fiatal gyerek sokat mondják elhiszem aztán akarva akaratlanul egyre jobban fogok hasonlítani rá, csak hogy megfeleljek. Vagy pedig csak balszerencse cc.

2011. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy a 2 dolog közül az egyiket nem csinálod. Igyál! Van ilyen mondás is, hogy "Elég szarul nézel ki, iszol te rendesen!?"
2011. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos valamilyen anyagcserezavarod lehet.A máj méregtelenítő funkciójának csökkenése nem csak alkohol miatt lehet,szerintem kb.errefelé kellene keresgélni.
2011. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!