Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl gyorsan ver a szivem...

Túl gyorsan ver a szivem ettől néha úgy érzem magam mintha vizsga drukk lenne bennem, olyan általános nyugtalan állapothoz hasonlítanám. Mi okozhatja és van -e valamilyen gyógynövény készítmény ami segíthetne?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ezzel mihamarabb el kellen menned orvoshoz, mert ez nem normális dolog, szívritmuszavar. Ebből komolyabb gondjaid is lehetnek, szóval egyenlőre hagyd a gyógynövényeket.
2008. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A normális szívverés 65-80/min. Ha a pulzus 100/min feletti, akkor beszélünk tachycardia-ról. (magas pulzusszám) Én egy 20 éves lány vagyok, tavaly nekem is hasonló problémáim voltak, nagyon magas pulzusszámom volt (160/min) emellett ritmuszavar. Kiderült,hogy a gyors szívverésemet egy plussz ideg okozta a szívemben. Ezért szívkatéterezést csináltak, és elégették azt a felesleges ideget. Ez úgy zajlott,hogy a combomnál egy nagyobb artérián keresztül felvezettek 4 katétert,a szívem felöntötték kontrasztanyaggal,hogy a monitoron jól látható legyen,ezután a katétereken keresztül drótot vezettek fel,amivel elégették az ideget. 1 napig voltam csak kórházban,és 1 hónapig gyógyszert kellett szednem utána. Azóta a szívverésem 70-75/min körül mozog. Bár, ritmuszavarom most is van, de azt mondták,hogy nőknek amúgy is szokott lenni. De feltétlenül menj el kardiológushoz,nem lehet tudni,hogy nálad mi áll fennt.
2008. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen tünetem volt , de nekem az idegesség okozta.Engem depresszióval és pánikbetegséggel kezeltek.
2008. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!