Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A C vitamin akkor is hat, ha...

A C vitamin akkor is hat, ha lenyelem, mint egy átlagos gyógyszert? Vagy mindnekép szopogtani kell?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom az ízét, próbáltam mindenféle ízesítéssel, egyszerűen rosszúl vagyok az ízétől :(
2011. szept. 14. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Többféle c vitamin van: sima tabletta, filmtabletta, pezsgőtabletta stb... ezek egyikét sem kell szopogatni. Lehet, hogy van olyan is, én még nem találkoztam vele. Z van neked ráírva? Ha igen, vegyél másfajtát.
2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én még nem hallottam arról, hogy szopogatni kéne... Honnan vetted? Persze, hogy hat, ha lenyeled
2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne szopogatós C-Vitamint vegyél, hanem rendes tablettát.
2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 14. 16:23
 5/7 Rheeza ***** válasza:
61%
Dugd fel análisan komolyan ! Én elhiszem hogy ez az oldal azért jött létre hogy lehessen kérdezni/válaszokat adni, de komolyan, legalább 1 másodpercig elgondolkozhatnál a 70-es IQ-dal hogy mi az istent kérdezel meg. Komolyan.. most ha egy cukorkát beveszek és elszopogatom vagy szétrágom és lenyelem nagy darabokban akkor lenyeltem vagy lenyeltem ?? idióta.
2011. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 greeen ***** válasza:
A kérdés valóban nagyon korlátolt kissé de viszont igenis van különbség a szopogatós gyógyszerek ill. vitaminok hatékonysága közt.Mégpedig amit elszopogatunk,az lassabban,a nyál által oldottabban,az enzimek által emésztésre előkészültebben kerül a tápcsatornába!Úgyhogy azért nem teljesen ugyanaz mint lenyeljük vízzel!De mindettől függetlenül a c vitamin sokkal inkább lenyelni való vitamin,mint szopogatós cukorka!
2011. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy a kérdezés nem bűn...

Köszönöm a válaszokat egyébként.

2011. szept. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!