Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 78 éves nagymamámnak a legjobb...

78 éves nagymamámnak a legjobb Immunerősítő mi lenne?

Figyelt kérdés
Gyanús foltot látnak a tüdején folyik a további kivizsgálás ,3 hónap múlva lesz újra tüdőszűrő addig is szeretném ha szedne immunerősítőt ! Köszönöm
2011. szept. 15. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Pálinka
2011. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyógynövényben lehet kapni az "Aktivál kapszulát" = Béres-féle gyártmány. Az ötven éven felülieknek készített változatot vedd neki. Mellette napi 2-3 kanál valódi akácméz nagyon jó immunerősítő. Nem feltétlen szükséges teába tenni, lehet csak úgy símán is.
2011. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
max-immuno féle gyógygombák...az üzleteikben megmondják, hogy melyiket kellene a nagymamádnak szednie
2011. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az uj hell energiaital ^^
2011. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp.
2011. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Culevit és FlavoGenin, én ezt adnám neki.
2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bubodoktor válasza:

Na ilyen a magyar egészségügy ! Gyanús foltot találtak a tüdején, jöjjön vissza három hónap múlva ! Gondolom a gyanús azt jelenti hogy rosszindulatú, azaz rák. A továbblépés ilyenkor aznap történik szövetminta vétellel stb. Remélem ez most megy. Családi tragédia folytán sajnos kiokosodtam a kérdésben.


A rákos sejtek imádják ha táplálják őket. Tehát biztos van immunerősítő ami használ, van ami káros, de ez szakértelmet igényel. Akár ezoterikus megközelítésben is. Tehát valami ilyesmit csak egy egyedi vizsgálat útján lehet ajánlani szerintem. Kemoterápia ellenes vagyok, és valóban jó hogy időben valami alternatív gyógyulási lehetőséget kerestek, de az interneten elhangzottakat mint hasznos információkat kezeld, ne ez alapján gyógyítsátok a mamát. A nagymamának mint reményhozó hírt üzenem hogy a papám tüdejében is láttak gyanús foltot 72 éves korában egy röntgen felvételen (rosszindulatút), de a poén, hogy már a 10 évvel azelőtti röntgenfelvételeken is rajta volt. Végül egész más ok miatt távozott el édesapám.

2011. szept. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A tüdőgyógyász maradványárnyéknak látja korábbi megbetegedésből maradt fent ! Én "csak " szeretném ha az általános állapota javulna jó lenne és megerősödne !
2011. szept. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!