Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pesti dugó ellen bioritmus/mun...

Pesti dugó ellen bioritmus/munkaidő eltolása. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerencsére olyan munkám van, hogy magam osztom be, hogy mettől meddig dolgozom, csak a 8 órának kell meglennie. A főnököm belement abba, hogy reggel 6-tól délután 3-ig dolgozzak. ez azt jelenti, hogy 4-kor kell felkelnem, 5-kor indulok, és akadálymentesen átsuhanok a városon a munkahelyemre (Gyűlölöm a dugókat, fel tudok robbanni tőlük). Hazafelé kicsit rosszabb, de viszonylag elfogadható forgalomban érek haza. A hátrány az, hogy este 7-et már késő estének érzem és 8-kor be is dőlök az ágyba aludni. Nem tudom, hogy nyertem-e vele, mindenesetre öröm akadálytalanul suhanni a városon át munkába. Szerintetek van értelme? Ti csinálnátok?
2011. szept. 20. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így csinálnám. Olyan jó még időben végezni, elmenni vásárolni, amikor még nincs egy százfős sor előtted. Este 8-ig világosban kitakarítani a házat és hétvégén csak pihenni.
2011. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok pesti, de amikor nagy ritkán arra járok, mindig bele képzelem magam az ott élők helyzetébe, hogy mennyi idejük megy pocsékba a haza autózással, míg én a legnagyobb forgalomban is 5 perc alatt haza érek a belvárosból a kertvárosba a legnagyobb forgalomban is. Az idő a legdrágább, mert azt nem fizetik meg amit elvesztegettél. Szóval azt hiszem én is inkább korábban kelnék.
2011. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!