Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobb és bal oldali hasi...

Jobb és bal oldali hasi fájdalmak a bordáknál ill. hasi fájdalom a jobb oldalon a köldökömig (olyan mintha fel lenne puffadva az egész 'szerv') milyen betegség tünete lehet ez?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdődött az egész, dokim meg sem vizsgálta a hasamat azt mondta az idegeskedés miatt.Csináltattunk 1 általános vérképet ahol minden érték stimmelt. Azóta 5-6 kilót fogytam, pedig jó az étvágyam, elkezdtek fájni az izületei (lábfej(itt 2 barnás vöröses hámló rész lett ill.az erek is kitüremkedtek), térd, kézfej, hullik a hajam,bal oldalon a köldökömig mintha tapintható lenne egy duzzanat, olyasmi mintha egy belső szerv türemkedne ki.Ma megyek megint dokihoz. Hozzá teszem, hogy elég stresszes életet élek. Milyen betegségem lehet?Krónikus Autoimmun pajzsmirigy beteg vagyok -e mellett.Vajon ez is közrejátszhat?
2011. okt. 19. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy csinálhat hajhullást, bőrproblémát, de remélem, legalább a pajzsmirigyedre van gyógyszered.

Nem kellett volna fél évet várni, hamarabb kellett volna másik orvost keresni, de jobb későn, mint soha..

Sok minden okozhatja ezeket a tüneteket, nem tudná még orvos sem így megtippelni, mi lehet.Én elsősorban hasnyálmirigy, epe, vagy gyomor problémára gondolok a leírásod alapján.

A stressz okozhat gyomorfájdalmat, puffadást, a puffadás következtében pedig érezhetsz "türemkedést". De sajnos ilyen érzést a hasnyálmirigy vagy más belső szerv betegsége, gyulladása is okozhat.

Minden esetre tehetsz egy veszélytelen próbát.Egy dl vízhez keverj egy késhegynyi szódabikarbónát és idd meg.Az eltávolítja a felesleges levegőt.Ha ezután elmúlik a hasi problémád, vagy enyhül,akkor az már elég jó jel, de orvoshoz menni kell mindenképp és ha most is azt mondja, hogy nincs bajod, akkor keress másik dokit!

2011. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, pajzsmirigy kontrollra járok évente, és 3 havonta vért vesznek tőlem, a pajzsmiriggyel elvileg minden rendben, letroxot szedek. Sajnos a háziorvos nem vesz engem komolyan,mindenre azt mondja, hogy idegi alapú, szerintem 'hipochondernek' néz. Fura,de ilyet még sosem tapasztaltam.Eddig sosem fogytam ennyit és nem is fájt ennyire a gyomrom...köszi a tippet, mindenképp ki fogom próbálni.
2011. okt. 19. 10:46
 3/3 anonim válasza:

Szia!Mi lett veled?nekem is ugyan ez a bajom.

Koldokom korul egy nagyobb duzzanatot erzek.:(

2016. márc. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!