Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó szorongás és pánikbete...

Állandó szorongás és pánikbetegség menyni idő alatt alakíthat ki gyomorfekélyt?

Figyelt kérdés

Több mint kéthónapja áll fenn ez a szorongásos állapot, és folyton érzem a gyomrom, ha sokáig nem eszem, akkor görcsöl is. Ez ugye még nem fekély?

L/18


2011. okt. 19. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen tünetekkel szenvedtem a pánikkal 4 éve. Viszont nálam kétszer volt olyan is, hogy mentőt kellett hívni, mert már az egész testem lezsibbadt, és görcsbe voltak a kezeim, alig kaptam levegőt. Azt hittem meghalok. Egy évig szedtem gyógyszert és két évig jártam pszichológushoz. Sokat segített, de ami biztos hogy a teljes gyógyulást magamnak köszönhetem csak. Mégpedig úgy, hogy egyszerűen le*artam mi lesz, mert tudtam ez csak ideg, nem infarktus meg hasonló. És hát ha valami, akkor a pánikroham téynleg agyban dől el ezek szerint. Ez nem olyan mint a szorongás vagy depresszió. Ja, és ami vigasztaljon legalább, hogy ez a betegség általában az átlagosnál inteligensebb emberekre jellemző.
2012. febr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kérdezte itt egy válaszoló, határozottan, hogy milyen szakembernél jártál? Messze elkerülöd a rendes választ. Ez akkor szokott lennei, ha papnál, kuruzslónál, gyógyfüvesnél, jós nál jártál, és azt hiszed te szakambernek. A Te bajod pszichiáterért kiált. Ha nem tudod, hogyan juthatsz el egyhez, írjál! És ne sumákolj ezzel a szakemberrel.
2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!