Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17/L vagyok es a vernyomasom...

17/L vagyok es a vernyomasom 88/43. Ma mertem. Ez mar nagyon kicsinek szamit. Aggodnom kene vagy lehet valamilyen veszelye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Várom mások válaszát.
2011. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez már borzasztó alacsony, mindenképp keresd fel a háziorvosod.
2011. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat nem segitettetek de azert koszi..en is varok :(
2011. dec. 3. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jó a vérnyomásmérőd. 40-es diastolés érték nincs, ill van , de akkor nem itt ülnél.

Alacsony vérnyomása lehet az embernek, az fejfájással, levertséggel, gyengeséggel jár, olyannyira hogy ülni sem tudnál a gép előtt.

Javaslom igyál sok folyadékot.

Mérd meg mégegyszer mindkét karodon. Kiváncsi vagyok most hogy állsz!

2011. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folsavat (B11 vitamin) tudsz szedni, az emeli a vérnyomást. Igyál sok folyadékot az is emeli, csinál egy nyomást, ezt a háziorvos mondta. Fekete tea is emeli jobb mint a kávé. A testmozgás is sokat segít, úszás, futás. Néha nekem is ilyen alacsony és nagyon kába vagyok, alig tudok gondolkozni. De betegség jele is lehet, kéne kérni egy vérképet.
2011. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!