Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen megjelenő nyomás...

Hirtelen megjelenő nyomás érzés a fejben/fejen?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött az egész, amikor olyan érzés volt, mintha bevertem volna a fejem. Elmúlt, nem foglalkoztam vele, azóta 2* visszatért. Mind a 3 alkalommal, látásproblémák jelentkeznek a bal szememre, mintha csipás lenne, pedig tuti nem az. Megmosom, megdörzsölöm, ugyanúgy rossz a látásom. Végtagjaimon mintha mászna valami, pedig semmi. Megfogom a fejemen azt a pontot, de nem érzem, belülről fáj.

Orvosbál voltam, annyit mondott egyek fájdalomcsillapítót, menjek szemészetre. Ott nem találtak semmit.

Valaki produkált már hasonló tüneteket? Mi volt az oka?



2011. dec. 19. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Frontérzékenység. Mostanában nagyon változó az időjárás. nagyok a légnyomás különbségek és ha érzékeny vagy rá, akkor lehetnek ilyen tüneteid.

Én is hasonlókat érzek az elmúlt hetekben, csak nem ilyenek meg tőle, mert tudom, hogy érzékeny vagyok az időjárásra.

2011. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!