Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit gondoltok, árt ha megyek...

Mit gondoltok, árt ha megyek suliba holnap? FONTOS!

Figyelt kérdés

Péntek este kezdődött egy olyan átlagos, ám fárasztó nátha. Erős orrdugulás, orrfolyás, torokfájás reggelenként, szájszárazság, szédülés, gyengeség.

Szombaton és vasárnap fél nap ágyban voltam, aludtam. Vasárnap este már egész jól éreztem magam, gondoltam hétfőn kipihenem a betegség utolsó maradványait, és kedden már egészséges leszek. (nos azt tudni kell hogy aznap este véletlenül fekete teát ittam, lehet hogy azért voltam olyan felettébb energikus, elaludni sem tudtam.)

Ma reggel pedig ramatyul ébredtem, úgy terveztem beülök a kádba, utána karácsonyi ajándékokat csinálok, elleszek, de elég rosszul éreztem magam.. Elmentem az orvos igazolásért, plusz tanácsokért (nem volt rendelés..)..

Nem tudom menjek-e holnap. Itthon egész nap ülök, szóval nem nagyon tudom milyen lenne ha mennék, a suliban lesz tesióra, meg rohangászok egész nap. ÉRdekes, hogy vasárnap este, meg ma este is egész aktív vagyok egy pár pillanatig, képes vagyok táncra perdülni, de aztán elkezdek szédülni, elapad az energia. Amikor pedig sétáltam az orvoshoz akkor is szédültem, "rázkódott" az agyam hátulja.

Lázas nem voltam, vagy talán szombat éjszaka egy kis hőemelkedés...

Szerdán mindenképp mennék suliba, hiszen osztálykarácsony lesz, de nem tudom ha holnap megyek, lehet hogy lefárasztom magam és mégjobban beteg leszek, akkor pedig lőttek a szünetnek...

Szerintetek?


2011. dec. 19. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
vasárnap este pedig gondoltam hogy ma egy csomó mindent fogok csinálni, hajat mosni, rendet rakni, ajádnékot készíteni de semmihez sem volt erőm, csak gépezni, filmet nézni...
2011. dec. 19. 18:53
 2/5 A kérdező kommentje:
most megint elmegyek 20 percre sétálgatni a környékre lecsekkolni milyen az állapotom, mert amíg itthon üldögélek nem tudom..
2011. dec. 19. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és reggel nagyon ramatyul szoktam lenni, és ahogy telnek az órák egyre jobban vagoyk
2011. dec. 19. 18:54
 4/5 anonim válasza:

Szerintem pihenj egy napot. De az a pihenés, az tényleg az legyen. Kúráljad ki magad, pihenés+ citromos tea. Az energiaitalok stb felejtős. Ha bujkál benned valami vírus, akkor előbb utóbb ki fog jönni, ha meg nem, akkor szerencséd van. Sajnos az utóbbi hetek nyirkos időjárása kedvez a bacilusoknak.

Jobbulást.

2011. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utálom az energiaitalt..
2011. dec. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!