Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdő testtömegnövelőnek mit...

Kezdő testtömegnövelőnek mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Anno jártam terembe, szedtem tömegnövelőt(nitro gain), kreatint, meg vitamint, de abbahagytam. Most egy ideje elkezdtem újra lejárni és akarok fejlődni egy kicsit. Az étrendem nem 100%os de odafigyelek, hogy egészségesen és sokrétűen táplálkozzak, amennyire meg tudom magamnak engedni. Milyen (lehetőleg 1 all in:)) készítményt ajánlanátok az újrakezdéshez? Ezt a jumbot nézegettem, de sokan azt írják róla, hogy jó étrend mellett is zsírosodást okoz..
2012. jan. 19. 01:11
 1/4 anonim válasza:
A Jumboval nekem jó tapasztalataim voltak. De szerintem ami igazán jó az a Volumass.
2012. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Úgy olvastam a volumax inkább nem teljesen újoncoknak adja igazán.

2012. jan. 19. 12:58
 3/4 anonim válasza:
Mindenkinek tökéletes, nem véletlenül volt rengeteg éven át magyarország egyik legtöbbet vásárolt tömegnövelője. Fehérje, szénhidrát és egy kis kreatin. Semmi szar szuper hiper transz glutamin ultra vitamin tricreatin monophosphat arginine complex with coffeine. Csak ami tényleg beválik.
2012. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké értem kösz:D
2012. jan. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!