Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen betegségnek a tünete?

Ez milyen betegségnek a tünete?

Figyelt kérdés

Azért ide írok, mert fórumokban nemigazán találkoztam hasonló tünetekkel. Nem is igazán tudom leírni, de azért megpróbálom:


A gégém alatt ilynen zsibbadó érzést érzek nem is igazán zsibbad le inkább csak úgy bizsereg. Érzem, hogy elindul az érzés és terjed a torkom felé. Mint amikor fél az ember, de gombócot nem érzek. Pár másodperig tart csak de többször jelentkezik egy nap. Ez leginkább éjszaka jelentkezik. Olyan fulladás szerű érzés, veszek egy nagy levegőt utána elmúlik, de van hogy erre ébredek fel éjszaka. Szerintetek ez mi lehet?????


2012. márc. 28. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy allergiás? Attól lehet csiklandó, viszkető érzés a torokban, allergiás asztmáról meg fulladás is.
2012. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Parlagfűre igen, de annak most ugye nincs szezonja. A macskaszőrre vagyok még allergiás, anyumnak lett egy macskája aki ki be járkál a házba, de ha jól emlékszek ez már előtte is volt, de ebben nem vagyok biztos. Nem viszket, nem tudom jobban körülírni olyan bizsergés szerű egészen a gratomig és főleg éjszaka. pfúúú:(
2012. márc. 28. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő megnézi nincs-e begyulladva a torkod, vagy elküld allergiavizsgálatra, de lehet pánikbetegség is, ezt ki kell vizsgálni.
2012. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a macskaszőrre allergiás vagy, akkor nem jó ha a cica ott van a közeledben.
2012. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem olyankor volt hasonló érzésem, mintha gombóc lenne a torkomban vagy valami hasonló mikor streptococcus fertőzésem volt. olvass ennek utána, hátha a tünetek hasonlóak.
2012. márc. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!