Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális egy 13 éves...

Ez normális egy 13 éves lánynál? (lent)

Figyelt kérdés
52 kg vagyok, 168 cm. Nagyon zavar, hogy nekem izmosak, sportosak a lábaim, míg az osztálytársaimnak pipaszár lábai vannak. Állandóan elhatározom, hogy fogyni fogok, ezért rengeteget kezdtem sportolni, és kevesebbet enni. A futástól még izmosabb lettem, ezért teljesen kétségbe vagyok esve. Elhatároztam, hogy akkor még kevesebbet fogok enni. Szörnyen dagadtnak érzem magam, főleg akkor, ha valaki megemlíti, hogy "most már te is kezdesz combosodni" stb. Másokkal is van ilyen probléma?

2012. ápr. 10. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anorexia a láthatáron. Csak így tovább!
2012. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Inkább legyél izmos, mint hogy pipaszár lábú, vagy kövér. (egyébként az az 52 kg egyáltalán nem sok).

Örülj, hogy sportos alkat vagy, és foglalkozol magaddal, minthogy egész nap a tv előtt ülj, és nyomd magadba a kaját.

Figyelj az étkezésre, és sportolj továbbra is, később büszke leszel az alakodra. Ne akarj sose másokra hasonlitani.

2012. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

168/52 pláne ha izomból, egyáltalán nem rossz, 13 évesen meg, áhh... a feleségem most kb. ekkora :D


A fogyózással meg álljál le, mert ilyenkor alakulnak ki az egész életedet megkeserítő hormonzavarok.


Normálisan tessék étkezni.

2012. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Koplalj csak, meg edzd túl magad. Éhezd le az összes izmod, hogy amikor a szüleid észbe kapnak, és kórházba visznek, onnan kijőve egy zsíros alaktalan paca légy!


13 éves KISLÁNY vagy, fogyózás helyett Barbie-zzál!

Mellesleg azt ugye tudod, hogy jó úton haladsz az anorexia nerv. felé?

2012. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod anorexiás leszel.

Nézd, nem mindenki egyforma :)

Vannak izmos, sportos lányok, sovány lányok -akik hiába akarnak, nem tudnak hízni-, duci lányok -akik mindentől elhíznak-, és olyanok mint én, akik kicsit sportolnak, de amúgy eszik amit épp akarnak, de nem lesznek sosem hájad disznók XD

Na miről hablatyolok....

A helyedben én undorodnék a pipaszár lábaktól. Komolyan, azok a kis pálcikák hogy képesek nem eltörni?


Hagyd abba a fogyókúrát, és egyél :) Ha nem eszel rendesen a szervezeted tönkremegy. Plusz, ha futsz, akkor zsírt égetsz ugyebár. Na, ha nincs rajtad zsír, nincs energia amit a tested futáskor felhasználhatna és össze fogsz esni, kórházba jutsz.


Az nem normális, hogy fogyózol.

13/l

2012. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy pipaszár lábaid legyenek, de ha sportolsz, azt kicsit csökkentheted, hogy formás, husis, nőies lábad legyen.
2012. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!