Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ginseng Royal Jelly, de melyik?

Asot94 kérdése:

Ginseng Royal Jelly, de melyik?

Figyelt kérdés

Üdv!

A múlthéten vettem ilyen ampullás Ginseng-et, ami mára már elfogyott, viszont érzem a jótékony hatásait, így vettem ismét, de ez nem ugyanaz, a doboz alapján legalább is, hatásra nem tudom, mert még csak 1-et használtam el ma reggel.


Az egyik doboz: 1990 óta a magyar piacon, és figyelmeztet, hogy hamisítják, a védjegye a SANJING.

[link]



A másik doboz: ICELANTERN, Szabadalmi Hivatal által levédett, DR.CHEN patika. Ezt szedtem el teljesen, és éreztem a hatását.

[link]


Kérdés, hogy melyik lehet az eredeti, és kinek milyen tapasztalatai vannak velük?



2012. ápr. 12. 20:05
 1/3 Baluka88 válasza:
nekem is pont ugyanez a problémám...ha tuja valaki h a kettő közül melyik a jobb kérem írja meg...köszönöm
2013. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyanez a problémám, én az egyikből (sanjing) már vagy 5 csomaggal vettem eddig, az ice lantern-eset meg karácsonyra kaptam.


Mivel tudom mit várjak tőle, kijelenthetem, az ice lantern-esnek még 7 után sem éreztem a hatását, utána rögtön vettem egy sanjingeset, és mindjárt jobb volt.


egyszerű, érezni a különbséget, az eredeti savanykás, de mézízű , és sűrű, sötét. kék ampullákban van. a kupakok kék műanyagok, és alatta gumi van még.


a másik pedig világos, híg, és borzalmas, gyógyszerízű vagy nem is tudom.


egy szó mint száz , a Sanjing-et vegyétek (1990-óta stb, szalagos védjegy)

2014. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SANJING ginseng hol kapható? Ahány boltban jártam, mindenhol ICELANTERN volt. (Még gyógyszertárakban is.)
2017. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!