Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrsövényferdüléstől, vagy...

Orrsövényferdüléstől, vagy következményeitől lehetséges hogy nyomja valami a hallódigemet, és emiatt kicsit olyan mintha el lenne dugulva a fülem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem! Nincs ilyen tünete. Messze vannak egymástól.
2012. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne fül orr gégészhez menned mert, az orrsövény miatt kaphatsz arcüreggyulladást, aztán arcüregből kaphatsz még sok más üreggyulladást is, mivel nem szellőznek rendesen az orrjáratok (gátolt orrlégzés).

Nekem nemrég csináltak egy orrsövény, és orrpolip műtétet egyszerre. (ami a gátolt orrlégzésre vezethető vissza)

Szóval szerintem, keresd fel a f.o.g. osztályt.

2012. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam már f.o.g-en, nemsokára meg CT-znek, de amióta el van dugulva az orrom, kb azóta a fülem is picit. És remélem hogy nem a hallásom romlott, hanem valami duzzanat az orromba vagy arcüregem környékén zavarja a hallásomat, és ha az orromba rendbehoznak mindent, a hallásom is rendbe jön :/
2012. ápr. 27. 23:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!