Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egyszerűen csak belázasodtatok, mindenféle egyéb tünet nélkül?

Figyelt kérdés
Ma reggel, meg az éjjel is arra ébredtem, hogy borzasztóan érzem magam. Fáj a fejem, és alig bírok mozogni, olyan általános látüetek. Megmértem és 38 fok volt. De se a torkom nem fáj, se nátha , semmi egyéb tünet. Nektek volt már ilyen?

#ross közérzet
2012. máj. 20. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan tavaly karácsony körül. Nekem se fájt a torkom, meg más se. Viszont úgy éreztem, mintha fájna a bőröm. Biztos hülyén hangzik, de mindig ezt érzem, mikor belázasodok. Ittam Rubophen Thermót, attól el is múlt a lázam. Az a legfurcsább, hogy előtte vagy tíz évig sosem lázasodtam be. Néhány nap múlva úgy tűnt, jobban leszek, de pont karácsonykor ledöntött a lábamról a nátha. Tüsszögtem, köhögtem, mint az állat. Nem is mentem sehová, nehogy összeköhögjem az ünnepi asztalt. Jobbulást kívánok neked!
2012. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam csak láz,akkor szokott jelentkezni,ha fáradt a szervezetem. Tehát ha hetekig nem pihenem ki magam rendesen,akkor ezzel jelzi,hogy állj,nincs több energia. Ilyenkor kell nekem egy igen kiadós alvás,és elmúlik.

Jobbulást!

2012. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is ez van. Eléggé kihajtottam a héten magamat. De ma egész nap aludtam. Remélem holnapra elmúlik és mehetek dolgozni. Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!