Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éve hosszú hajat szeretnék...

14 éve hosszú hajat szeretnék de egyszerűen nem nő, mi a megoldás végre, mert már sokat halottam?

Figyelt kérdés

Minden képen és az utcán is hosszú gyönyörű hajú lányok köszöntenek rám, nekem miért nem lehet ilyen hosszú hajam? Én mit rontottam el? És mit kéne csinálnom? Én ezt egyszerűen nem bírom :( A hajam alig érinti a vállam.

14/L



2012. jún. 4. 21:17
 1/3 ღCsajsziiღ válasza:
ricinus olaj.
2012. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legyél türelmes ,picit vágasd a végét ha törött,azonkívül vannak hajnövesztő szerek,de nem tudom hogy a te "babahajadnak"jót tesz e
2012. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak pici változásokat tudsz elérni külnböző szerekkel.

Minden ember génjeiben kódolva van, hogy milyen sebességgel és mennyi ideig nő a haja, x idő után kihullik az adott hajszál. Természetesen kopasz azért nem leszel, mert a hajhgymák "felváltva" működnek. Mikor kihullik egy hajszálad, akkor helyette egy másik pont elkezd nőni. Ez beáll egy egyensúlyra.

Szóval ha mondjuk neked havonta csak 3 mm-t nő a hajad, és az "élettartama" mondjuk két év, akkor könnyen kiszámolható, hogy maximum milyen hosszú lehet a hajad. (12x2x3=72 mm, tehát akármennyi ideig hagyod nőni, max 7,2 cm-es hajad lehet)

Ezen változtatni drasztikusan nem tudsz sajnos:(

2012. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!