Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne a szociális...

Hogyan lehetne a szociális fóbiámat "kiiktatni"?

Figyelt kérdés
Nem merek telefonálni sem, direkt elkerülöm az olyan helyzeteket, mikor mindenki rám figyel vagy valami... Mindennap szenvedek miatta, és nem jó érzéssel tölt el! Ma is láttam egy szimpatikus hölgyet, aranyos volt, megszerettem volna ismerni meg beszélgetni, de nem mertem... Szeretném, hogyha a szociális fóbiám eltünne, de pszichológushoz nem hiszem hogy elmernék menni, szüleimmel meg erről nem merek beszélni! 13/F.
2012. jún. 12. 20:38
 1/5 anonim válasza:
Nézz sok Die Hard-ot! Bruce bácsi majd segít!
2012. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelmes választ kérnék.. Ha meg nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor hagyd figyelmen kivül a kérdést.
2012. jún. 12. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős... Nekem is szociális fóbiám van, igaz nekem sokkal durvább. Sokáig nem mertem elmondani anyumnak, mert gáznak éreztem, vagy hogy is mondjam (biztosan tudod, miről beszélek.) Szerintem érdemes lenne elmondanod a szüleidnek, remélhetőleg megértőek lesznek és próbálnak majd segíteni. Tudom milyen nehéz erről beszélni, de ha nem a szüleidnek mondod el, akkor valaki másnak, mert megnyugtathat, ha beszélsz róla. Legrosszabb esetben azt mondják majd hogy "szedd össze magad!", ami nem nagy segítség, de legalább megpróbáltad.
2012. jún. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a helyi nevelési tanácsadóba! Vagy mondd ela panaszaidat a háziorvosnak, és ő majd ír fel frontint :))
2012. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Thx, utolsó kettő.. :D
2012. jún. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!