Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlanátok erős álmosság...

Mit ajánlanátok erős álmosság ellen?

Figyelt kérdés
Szinte egész nap álmos vagyok, és közben fáj a fejem is. Már voltam több orvosnál, de nem tudták kideríteni mi bajom van. Kipihentnek kipihent vagyok, eleget szoktam aludni. Leginkább az a probléma, hogy ilyenkor autót sem tudok rendesen vezetni, mert csak nézek ki a fejemből és egyátalán nem tudok koncentálni. Kávé, energiaital és hasonló dolgok sem használnak.
2012. jún. 14. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál meg ilyenkor 2-3 bögre vizet, nekem az mindig segít, plusz sétálj egy nagyot, talán a melegfronttól van, ami állítólag közeleg.
2012. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alacsony lehet a vérnyomásod.Igyál tárnics, vagy ürömből készült teát, ez az egész szervezet frissítésére, és élénkítésére szolgálnak. Igyál sok vizet, hogy ne tudjon a véred besűrűsödni. Alvásnál emeld magasra a fejaljadat.
2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HinaIchigo válasza:

A fekete tea koffeinhez hasonló vegyületet tartalmaz,így nem azonnal nagy dózisban kapja a szervezet, jobban is esik, mint a kávé a melegben .

A kevés folyadékbevitel okozhat fáradtságot, fejfájást látásproblémákat.

2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
verd bele a falba 20x a fejed tutinem leszel álmos saját tapasztalat.
2012. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!