Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomortükrözés vagy vastagbél...

Gyomortükrözés vagy vastagbél tükrözés?

Figyelt kérdés
Az orvosom "megengedte" hogy a 2 vizsgálat közül válasszak. Csak nem tudom melyik a rosszabb? Véleményt írjatok hogy melyik az elviselhetőbb!
2012. jún. 15. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

gyomortükrözés szerintem.

Kapszula kamerás vizsgálatot még mindig nem csinálnak?

2012. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem sajnos :(
2012. jún. 15. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én csak a gyomortükrözésről tudok neked nyilatkozni. Nyombélfekélyre gyanakodtak, ezért kellett megcsináltatnom a vizsgálatot ("szerencsére" szimpla refluxom van), de hirtelen felindulásból rögtön az jött ki belőlem, ha belepusztulok is, de soha többé!

Nem fáj, de nagyon kellemetlen és feszülő érzés van jelen közben. Nekem végig az volt a legrosszabb, hogy olyan érzésem volt, mintha nem kapnék levegőt, pedig hát az orromon kapok.:)

Az egyik ismerősömnek volt végbéltükrözése, de ő sem volt elragadtatva tőle. Talán az intimség tekintetében rosszabb.

Bár nem nagyon tudtam segíteni szerintem, csak leírtam a tapasztalatomat.:)

2012. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen gyomor. Én egy 160 cm-es, 46 kg. nő vagyok és simán kibírtam. Nem fáj, csak kellemetlen. Ha együttműködsz a dokival, akkor kibírható símán. Nekem pl. a vesekőzúzás sokkal rosszabb volt mint a gyomortükrözés.
2012. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Mit jelent az, hogy megengedte a választást az orvos? A két vizsgálat teljesen más szerv eltéréseit vizsgálja. Az egyik nem "helyettesítheti" a másikat. Egyébként, ha engem kérdezel (nekem mindkettő volt) akkor a gyomortükrözés nagyságrendekkel elviselhetőbb.
2012. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!