Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a gond? Nagyon...

Mi lehet a gond? Nagyon félek?! Help!

Figyelt kérdés
Megy a hasam tegnap óta, állandó hőhullámok vannak rajtam, émelygek kis hányingerem van. Mérem a hőm, 37 majd 1 órával késöbb 36,2. Nagyon félek!

2012. júl. 28. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hőhullámok rajtunk is vannak, iszonyú magas a páratartalom. A hasmenés és hányinger lehet vírusos, vagy valamilyen élelmiszertől. Diétázz, szedjél széntablettát, igyál sok folyadékot, én ne félj? Mi a csudától félsz nagyon, egy kis gyomorrontástól?
2012. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostanaban sok gondom volt es lelkileg megtört hogy mar megint gond van........szoval jobban vagyok de nem birok enni csak egy egy falatot.....remelem holnap jobb lesz megint egy kicsit......kicsit biztassatok mert nagyon megtört ez lelkileg
2012. júl. 28. 19:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet höemelkedésem a hasmenés miatt,??????'36.3 es 37 ez a kettö van.nekem a 37 mar sok
2012. júl. 28. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, akkor is ha gyomorrontás, akkor is ha vírusos, ne aggódj, ha nem múlik a hasmenés hétfőn menj orvoshoz.
2012. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!